opar u dítěte

Domů Fóra e-poradna opar u dítěte

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla před 5 roky, 3 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1479

  Silva Singerová

  Dobrý den paní Krejčová, už jste mi v minulosti mnohokrát poradila, mám teď dotaz ohledně dcery. Letos v létě začala trpět na opary, na spodním rtu. Předtím už párkrát měla, nesouvisí to s horkem, spíš to má, když se ochladí a asi kvůli snížené imunitě. Od tohoto léta je má ale neustále, vždy, když se doléčí jeden, začne další. Je jí 6 let a začala chodit do školy, ale nemám pocit, že by z toho byla ve stresu, chodí tam ráda. V počáteční fázi jí to potírám levandulovým olejem dvakrát denně, někdy to pomůže, někdy méně. Mohla byste mi doporučit na to homeopatika, případně i na zvýšení imunity? Děkuji!

  #1480

  MUDr.Galina Krejčová

  Hezký den, v počátku, kdy se jedná en o oto, můžete podat Apis CH15 2×2 gobule poud su na ložisku hned puchýřky, tak podejte Rhus toxicodendron CH15 2×2 globule. K podpoře imunity je lepš hledat indviduání lék. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Téma ‚opar u dítěte’ nepřijímá nové odpovědi.