infekce mocovych cest u 3,5 lete holcicky

O nás Fóra e-poradna infekce mocovych cest u 3,5 lete holcicky

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Marinasic a poslední změna proběhla 6 let, 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1447 Odpovědět
  RadkaS
  Host

  Dobry den pani doktorko, dcera nyni 3,5 roku se v zari lecila na infekci mocovych cest, infekce nedolecena, nasledne presla v dalsi infekci, ktera byla o dost horsi. Od te doby caste curani az 20x za den, urgence a pripocuravani se. Nyni se leci 0-0-0,5 Macmiror a 1-0-1 Mictonetten na takzvanou disfunkci mocoveho mechyre. Jinak dle vysetreni SONO mocovy mechyr i ledviny v poradku, mocovy mechyr se kompletne vyprazdnuje. Moc je pravidelne kontrolovana ,ale temer pred mesicem jsme meli paniku, jelikoz v moci se objevila i psedomonada, ktera byla pri kontrolnim vzorku nastesti vyloucena. Stav dcery se nelepsi, jsme z toho zoufali. Mam pocit, ze tyto leky jsou jen udrzovaci, pokud zapomeneme podat, problem s castym mocenim nebo infekci se vraci velmi rychle. Dale behem 2 mesicu druhe antibiotikum na zanet prudusek casta ryma, potvrena Branhamella catarrhalis po vyteru z nosu. Nyni preleceno – Amoksiklav. Prosim o radu a popr. nejakou schuzku a blizsi diagnozu. Zda se nam, ze se jeji stav zhorsuje i po psychicke strance, leky, ktere uziva zpusobuji zvlastni nalady a psychicke poruchy a take bojujeme s nechutenstvim. Musime ji krmit, aby alespon neco snedla. Od zari 2013 nepribrala na vaze.

  #1448 Odpovědět
  MUDr.Galina Krejčová
  Host

  Hezký den, zkuste nasadit homeopatický lék Pulsatilla CH15 2×2 globule pod jazyk a uvidíme, zda se zklidní . Zavolejte na naše číslo 973208282, domluvíme se na termínu setkání. Myslím, že se potíže zacyklily s velkým stresem, který stav dítěte s sebou nese v celé rodině. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

  #1699 Odpovědět
  Marinasic
  Host

  Hello. Hello. Is Your body is ready for the summer?! We will help you! Read more…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
Odpověď na téma: infekce mocovych cest u 3,5 lete holcicky
Informace o uživateli: