detoxikace po chemoterapii

Domů Fóra e-poradna detoxikace po chemoterapii

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1466 odpověď

  Lenka

  Dobrý den,
  prodělala jsem před 4 měsíci chemoterapii (6 cyklů) z důvodu Hodgkinova lymfomu. Můžete mi doporučit nějaké homeopatikum k očistě těla po chemoterapii?
  Předem děkuji. Lenka

  #1467 odpověď

  MUDr.Galina Krejčová

  Hezký den, doporučila bych lék Phytolacca CH9 2×3 globule a současně i hledala individuální lék s cílem harmonizovat organismus a najít příčinu, proč nádor vznikl a co vám “tělo říká” . S pozdravem MUDr Galina Krejčová

  #1481 odpověď

  hana matuskova

  Dobrý den, prosila bych radu, jaké homeo podávat po léčbě ATB u 3letého dítěte. Děkuji Hana

  #1482 odpověď

  MUDr.Galina Krejčová

  Hezký den, po ATB dává na 10 dnů lék Sulfur CH5 2×2 globule, s pozdravem MUDr G.Krejčová

  #1575 odpověď

  Radka

  Dobrý den, navazuji na úvodní dotaz. Nyní jsem na chemoterapii a hledám cestu, aby se situace neopakovala. Jaký terapeut mi pomůže najít příčinu, proč nemoc vznikla a jak to napravit. Děkuji za odpověď.

  #1576 odpověď

  MUDr.Galina Krejčová

  Hezký den,
  máme zkušenost, že ideální je během klasické léčby nasadit i léčbu homeopatickou, upravit individuálně výživu a pracovat s psychoterapeutem. Vše můžete absolvovat u nás, kde se tým i radí a pacienta sleduje.Je na vás, koho si z našeho týmu vyberete. Můžete se objednat podle toho , jak to cítíte na našem čísle 973208282. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
Odpověď na: detoxikace po chemoterapii
Osobní informace: