EAV

Elektroakupunktura dle Dr. VOLLA

Je metodou spojující akupunkturu a homeopatii. Měříme průtok měrného proudu na konečných a začátečních bodech akupunkturních drah horních i dolních končetin. Z hodnot a charakteru pohybu ručky přístroje odečítáme míru a místo změny. K testování se používají vedle klasických akupunkturních drah i dráhy nové např. lymfatická, dráha nervové degenerace, alergie, orgánové degenerace atd., objevené německým lékařem J. Vollem.

K metodě patří neoddělitelně i tzv. “rezonanční test”, kterým hledáme vhodný lék např. homeopatický k normalizaci nestabilních hodnot akupunkturních drah. Pokud nalezený lék stabilizuje většinu akupunkturních drah, lze předpokládat, že bude účinný při nastartování samoregulačních pochodů v těle. Máme zkušenost, že normalizaci hodnot následuje zlepšení pocitu zdraví a dochází i k zlepšení reversibilních změn, se kterými pacient přichází.

Metodu užíváme nejen k testování vhodných homeopatických léků, ale také nevhodných kombinací léčiv, které mnohdy naši pacienti užívají a sami vnímají jejich vedlejší účinky. Test může odhalit, který z alopatických léků potíže způsobuje a nahradit jej vhodnějším. Podobně lze testovat i alergeny a nevhodné potraviny a další škodliviny u alergiků.

Metoda EAV má mnoho příznivců, ale i odpůrců. Přesto máme stále častěji zkušenost dobré spolupráce s odborníky a zastánci klasických léčebných postupů při péči o naše společné pacienty. Nabízíme např. testy nejvhodnější antikoncepce, bakterií a virů, ale hlavně zubních materiálů.

Náš přístroj EAV je kromě části diagnostické vybaven i možností BIOREZONANČNÍ TERAPIE. Léčba je vhodná jak při akutních onemocněních, bolestech, tak hlavně u alergií. Přístrojem jsme schopni připravit ” individuální lék ” hlavně při léčbě alergií jak na viry, bakterie, prach a zvířecí srst. Veškerá tato léčba je doplněna pečlivým výběrem individuálního homeopatického léku s cílem zvýšit nejen obranyschopnost organismu, ale hlavně navodit v těle pacienta samoléčící proces a tak zahájit cestu ke zdraví a plnohodnotnému životu.