Srdeční arytmie

O nás Fóra e-poradna Srdeční arytmie

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 9 let, 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1496
    Blanka
    Host

    Dobrý den, již cca měsíc mám problémy se srdeční arytmií (věk 40 let). Několikrát se objevily také palpitace. Arytmie byly naměřeny na EKG (extrasystoly), ale příčina nebyla z výsledků odběrů zjištěna žádná, až na tachykardii. Lékař mi předepsal léky Vasocardin a Cardilan (z důvodu nedostatku draslíku). I přesto, že užívám léky, arytmii stále pociťuji. Některý den více, jiný méně. Dost mě to omezuje, např. běžný pohyb jako je chůze do mírného kopce je nyní pro mě zátěží. Vyhledala jsem si na netu, že by mi mohl pomoci homeopat. lék Argentum nitricum 15. Obracím se na vás s radou, zda je vhodné tato homeopatika použít a především jak je dávkovat, popř. zda zvolit jiná.
    Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.
    B.

    #1497
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký večer,
    pokud máte zájem o homeopatickou léčbu, je lepší vybrat společně individuální lék. Můžete volat na naše číslo 973208282 v úterý a čtvrtek od 9ti do 14 ti hodin nebo ve středu odpoledne17 ti hodin. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Téma ‚Srdeční arytmie’ nepřijímá nové odpovědi.