opar u dítěte

O nás Fóra e-poradna opar u dítěte

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 9 let, 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1479
    Silva Singerová
    Host

    Dobrý den paní Krejčová, už jste mi v minulosti mnohokrát poradila, mám teď dotaz ohledně dcery. Letos v létě začala trpět na opary, na spodním rtu. Předtím už párkrát měla, nesouvisí to s horkem, spíš to má, když se ochladí a asi kvůli snížené imunitě. Od tohoto léta je má ale neustále, vždy, když se doléčí jeden, začne další. Je jí 6 let a začala chodit do školy, ale nemám pocit, že by z toho byla ve stresu, chodí tam ráda. V počáteční fázi jí to potírám levandulovým olejem dvakrát denně, někdy to pomůže, někdy méně. Mohla byste mi doporučit na to homeopatika, případně i na zvýšení imunity? Děkuji!

    #1480
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, v počátku, kdy se jedná en o oto, můžete podat Apis CH15 2×2 gobule poud su na ložisku hned puchýřky, tak podejte Rhus toxicodendron CH15 2×2 globule. K podpoře imunity je lepš hledat indviduání lék. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Téma ‚opar u dítěte’ nepřijímá nové odpovědi.