Noční kašel

O nás Fóra e-poradna Noční kašel

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 9 let, 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1484
    Vladka Voithová
    Host

    Dobrý den, prosím o radu, 5 letá dcera Anička, zhuba od října prodělala různé druhy kašle, zadní rýmu, celkově byla zahleněná (měla i zánět očí), dostali jsme atb.kapky do očí, do nosu – vše se velmi zlepšilo. Rýma ustoupila, přes den jen velmi málo kašlala.Také jsem v té době dávala různé druhy sirupů proti kašli. Před zhruba 2 týdny začal vysilující noční záchvatovitý kašel, s kterým si neumím poradit. Máme od lékaře nyní Erdomet, ale po 3.dmi stále žádná změna. Kašle bez vykašlání, hrtanový kašel, kašle když jde spát, pak kolem půnoci nebo kolem 2´-3 hodiny. Drosera 30 CH, která mi vždy v těchto případech zabírala na noc, tak nyní nezabírá.. Zkoušela jsem dávát štávu cibule s medem, rozkrojenou cibuli k posteli… na noc má vyvětráno, v pokoji je zapnutá na noc čistička vzduchu, která jej také zvhlčuje, netopíme na noc.. Je to pro ni velmi vyčerpávající, ostatně i pro mě. Moc děkuji za radu….

    #1491
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, omlouvám se, že jsem nezachyila Vaši prosbu, ale neměl jsem počítač n svátky s sebou. Prosím o popsání aktuálního stavu. Můžete mi i zavolat odpoledne na telefon 973208282. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Téma ‚Noční kašel’ nepřijímá nové odpovědi.