Srdeční arytmie

Domů Fóra e-poradna Srdeční arytmie

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla před 5 roky.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1496

  Blanka

  Dobrý den, již cca měsíc mám problémy se srdeční arytmií (věk 40 let). Několikrát se objevily také palpitace. Arytmie byly naměřeny na EKG (extrasystoly), ale příčina nebyla z výsledků odběrů zjištěna žádná, až na tachykardii. Lékař mi předepsal léky Vasocardin a Cardilan (z důvodu nedostatku draslíku). I přesto, že užívám léky, arytmii stále pociťuji. Některý den více, jiný méně. Dost mě to omezuje, např. běžný pohyb jako je chůze do mírného kopce je nyní pro mě zátěží. Vyhledala jsem si na netu, že by mi mohl pomoci homeopat. lék Argentum nitricum 15. Obracím se na vás s radou, zda je vhodné tato homeopatika použít a především jak je dávkovat, popř. zda zvolit jiná.
  Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den.
  B.

  #1497

  MUDr.Galina Krejčová

  Hezký večer,
  pokud máte zájem o homeopatickou léčbu, je lepší vybrat společně individuální lék. Můžete volat na naše číslo 973208282 v úterý a čtvrtek od 9ti do 14 ti hodin nebo ve středu odpoledne17 ti hodin. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Téma ‚Srdeční arytmie’ nepřijímá nové odpovědi.