Spála

O nás Fóra e-poradna Spála

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel ZulBe a poslední změna proběhla 10 let, 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #237 Odpovědět
    admin
    Správce

    Dobrý den, ráda bych se zeptala.dcera 3,5 roku, dostala spálu.Samozřejmě dostala ATB, ale chci se zeptat, muzu ji davat nejake homeo na rychlejsi uzdraveni.Je bez teplot, jen ma natekle uzliny a od toho tvare.take se chci zeptat, jestli jsou nejake homeo, ktera muzu davat synovi (20mesicu), abych ho ochranila nebo pokud se jeste neprojevily přiznaky, tak to vyřešila šetrněji než ATB.děkuji

    #239 Odpovědět
    admin
    Správce
    Hezký den, dce?i dejtelék Phytolacca CH9 2×2 globule na “pro?išt?ní”lymfatického systému. K zvýšení imunity hledáme vždy individuální lék. Pokud máte zájem, zavolejte na naše ?íslo a objednejte se na našem ?ísle íý3208282. S pozdravem

    MUDr. Galina Krejčová

    #708 Odpovědět
    ZulBe
    Host

    Dobrfd den pane doktore, za pdesloned měsedce jsem přečetla mnoho předspěvků Vašich i čle1nků Vašeho pana otce, neboť se potfdke1m s různfdmi zdravotnedmi proble9my. V pdeslonedch letech mne tre1ped tachykardie, slabe1 slinivka, před půl rokem se přidala i arytmie, ktere1 se objevuje zcela nepravidelně, některfd den vůbec, někdy naopak několikre1t za hodinu. Pracuji sice ve zdravotnictved, nicme9ně si mě le9kaři přede1vajed jako horkfd brambor mezi různfdmi odbornostmi. Vfdsledne1 diagnoza nikde, jen medrne9 prohnuted cedpu mitre1lned chlopně/ z pohledu CKTCH nevfdznamne9/. Medve1m i stavy velmi silne9 slabosti s pocitem na omdlened, točed se mi hlava ,neunesou mne nohy, mrtved mi ruce. Chodedm na neurologii, opět s nejasnou diagnf3zou, jen blokace C pe1teře. Tyto stavy mě velmi ztěžujed pre1ci i život. Me1m chlamydia pneumonia, v roce 2010 le9čene1 azytromycinem, nyned dle internistů de1le netřeba le9čit, přestože podle Elisa ste1le protile1tky přetrve1vajed. Prosedm, mohla bych se objednat k Ve1m nebo k Vašemu tatednkovi na konzultaci? Možne1 pledsně, či paraziti ?? Re1da kamkoliv přijedu na diagnostiku.Moc děkuji Y.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
Odpověď na téma: Spála
Informace o uživateli: