rymy, zanety stredniho ucha

O nás Fóra e-poradna rymy, zanety stredniho ucha

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 8 let, 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1468 Odpovědět
    Veronika
    Host

    Dobrý den, v polovině dubna jsme byly s dcerkou 2,5 roku konzultovat nový lék. Adélka tento rok prodělala dva zápaly plic, dvě otitidy, bývá často nemocná. Domluvily jsme se na novém léku, Phosphorus 30 CH. Od té doby však měla opět rýmu a bohužel další zánět středního ucha. Chtěla jsem se zeptat, jestli se mám objednat na novou konzultaci, nebo pokračovat v podávání léku – nerada bych byla netrpělivá, nevím kolik času je potřeba, aby se zlepšila dětská imunita a do jaké míry jsou výše zmíněná onemocnění signálem dobře určeného léku. Moc děkuji za odpověď.Veronika

    #1469 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, zavolejte mi v úterý doordinace, vezmu si k ruce kartu a domluvíme se na dalším postupu. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

    #1470 Odpovědět
    Leona Máslová
    Host

    Dobrý den. Naposledy jsem u Vás na konzultaci byla před dvěma týdny, především kvůli krvavé sekreci z prsu a s ní související panice (strach jsem měla i s dalších věcí). Jaký jsem jsem od Vás tentokrát nakonec dostala lék ani přesně nevím. Beru pravidelně.

    Duktograf ukázal přítomnost “nějaké malé stopky”, cytologie prý neukazala nic zvláštního (erytrocyty, zpěněné buňky a malé buněčné útvary). Doporučení: nechat chirurgicky odstranit, prý stačí až na podzim. Sekrece trvá, je stále nespontánní. Krev velmi tmavá, z jednoho duktu.

    Nyní se mi udělal jakýsi silný zánět dutiny ústní – červené a velmi citlivé dásně, hlavně kolem zubů, patro i jazyk jakoby potažený zaschlým kanagonem (ne chuťově, jenom fyzický pocit), žilky na spodu jazyka zrudlé a bolavé. Trochu mě pobolívají i uzliny v krku. Toto trvá asi týden, mám pocit, že se to stále horší. Sliznice jsme během let řešily už několikrát.

    Prosila bych o radu:
    1) jak hodně je jisté, že je chirurgický zákrok nutný?
    2) co dělat s tím zánětem v ústech?

    Předem velice děkuji. Leona M.

    #1471 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, vemte si lék Phytolacca CH 9 2×2 globule a hlavní lék berte jednou týdně. doporučila bych výplachy ůstní dutiny šalvějí. Po zklidnění Phytolaccu vysaďte.Měla pomoci i při uvolnění duktu. Pokud se stav během týdne nezlepší, tk mi zavolejte. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

    #1539 Odpovědět
    Markéta
    Host

    Dobrý den,

    ráda bych poprosila o radu. Synovi je 5 let. Je velmi často nemocný, a to tak, že každých 14 dní dostane rýmu a z toho suchý laringitický kašle. Lékaři mu zjistili, že má horší pohyb řasinek a noční reflux. Primární problém je v té zadní rýmě, která se nedá ani pořádně odsávat. Stříkám avamys 1x denně, mořskou vodu se sírou, vyplachujeme a pořád se nám vrací. Bylo by možné dostat na zadní rýmu nějaký homeopatika?

    Předem děkuji za odpověď.

    S pozdravem,

    #1540 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, zkuste lék Natrium sulfuricum CH9 2×2 globule, nejíst velké objemy, vysadit kravské mléko a produkty a více podložit hlavu na noc. Pokud se to nezlepší, tak mi zavolejte na číslo 973208282 nebo napište. S pozdravem MUDr Galina Krejčová

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
Odpověď na téma: rymy, zanety stredniho ucha
Informace o uživateli: