Rýma, kašel, bolest v krku

O nás Fóra e-poradna Rýma, kašel, bolest v krku

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1076 Odpovědět
    Iveta
    Host

    Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jaký lék je vhodný k léčbě ATB Clacid a doporučené homeopatii GUNAPREVAC? Léky jsou předepsány na rýmu,chrapot, kašel – suchý dráždivý, bolest v krku vystřelující do uší – ke zlepšení dochází při teplém nápoji. Slečna 16 let, má období stresu. Byla 14 dní léčena /streptokok/ ATB poté injekce. Při návratu zpět do školy, čtvrtý den zhoršení a teploty k večeru okolo 38 C. Při testu – krev z prstu, výsledek 10x vyšší hodnoty ? Můžete nám prosím říct váš názor na celou situaci. Prý by to mohl být i zánět dutin, další vyšetření, až se stav zlepší. Není vhodné jestě nějaké další vyšetření, nebo homeopatický lék? Děkujeme za odpověď.

    #1091 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, pokud po léčbě antibiotiky zase stoupla teplota a potíže se přesunuly směrem k dutinám / bolest, sekret z nosu neodchází je žlutý/ podala bych lék Hepar sulfur CH9 3×2 globule do uvolnění sekretu a zlepšení celkového stavu. Pokud jsou příznaky jné, prosím popište je přesněji zde nebo zavolejte na naše číslo 973208282. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

    #1097 Odpovědět
    Michaela Boučková
    Host

    Vážená paní doktorko, po porodu 03/2012 se mi velmi zhoršil atopický ekzém. Chodím od února na akupunkturu a na jaře a v létě jsem si myslela, že “mám vyhráno”. Došlo k velkému zlepšení a dobře jsem reagovala po několika letech i na moře. Nyní s příchodem listopadu mám ekzém opět na velké části těla – krk, záda, nohy. Bežná léčba typu koupele, fototerapie – má u mě opačný efekt. Kůži mám velmi vysušenou. Je možné akupunkturu kombinovat s homeopatií? Léčíte i ekzému a jak léčba probíhá? Děkuji, Michaela Boučková

    #1102 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, obě metody lze kombinovat. Pokud máte zájem o homeopatickou léčbu u nás, zavolejte na naše číslo 973208282 a objednejte se. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
Odpověď na téma: Rýma, kašel, bolest v krku
Informace o uživateli: