homeopatie

Domů Fóra e-poradna homeopatie

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Randalllral a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
  • Autor

Dana

Dobrý den, paní doktorko Krejčová,chtěla bych použít homeopatika na sluneční alergii,kterou jsem dostala asi před 6 lety, reakce – mokvající puchýřky.Na slunce nechodím,nyní opět reakce v dekoltu /krupice, zčervenání,svědí/.Neslunila jsem se,jen cesta do práce a z práce. Občas na nachlazení apod. užívám homeo, tak jsem chtěla využít Vašich rad. Chci se vyhnout kortikoidům od kožního lékaře. Letos v září bych chtěla k moři, nasadila jsem si již teď betakaroten.
    Děkuji d.

#495 odpověď

MUdr.Krečová Gaina

Hezký den, nejčastěji podávám lék Apis melifica CH15 3×2 globule. Dobré je mít s sebou i lék Belladona, pokud se objeví náhle vysoká teplota po celodenním pobytu na slunci s bolestí hlavy. Pokud je reakce na kůži spíše puchýřnatá a Apis by nezbral, použijte ék Cantharis CH9 3×2 globule. Užijte si hezkou dovolenou, s pozdravem MUDr Galina Krejčová

#512 odpověď

Jana M.

Dobrý den paní doktorko Krejčová,
    mám od Vás Phosphorus 30 jako konstituční lék, který mi pomáhá v podstatě na všechno. ) Chtěla bych se zeptat, zda je možné jej užívat i v těhotenství a příp. jaká další homeopatika můžu užívat na běžné nachlazení (bolení v krku, rýma…) nebo chřipku.
    Děkuji moc, zdravím
    Jana M

#513 odpověď

MUDr.Galina Krejčová

Hezký den, během těhotenství můžete homeopatický lék používat dle potřeby.Pokud by jste měla příznaky, na které hlavní lék nezabírá, tak mi zavolejte nebo napište. Držím palce a jsem s pozdravem MUDr. Galina Krejčová

#707 odpověď

Gabi

Glad I’ve finally found soitnhmeg I agree with!

#1622 odpověď

Randalllral

whatever

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
Odpověď na: homeopatie
Osobní informace: