homeopatie

O nás Fóra e-poradna homeopatie

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Randalllral a poslední změna proběhla 6 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #494 Odpovědět
  Dana
  Host

  Dobrý den, paní doktorko Krejčová,chtěla bych použít homeopatika na sluneční alergii,kterou jsem dostala asi před 6 lety, reakce – mokvající puchýřky.Na slunce nechodím,nyní opět reakce v dekoltu /krupice, zčervenání,svědí/.Neslunila jsem se,jen cesta do práce a z práce. Občas na nachlazení apod. užívám homeo, tak jsem chtěla využít Vašich rad. Chci se vyhnout kortikoidům od kožního lékaře. Letos v září bych chtěla k moři, nasadila jsem si již teď betakaroten.
  Děkuji d.

  #495 Odpovědět
  MUdr.Krečová Gaina
  Host

  Hezký den, nejčastěji podávám lék Apis melifica CH15 3×2 globule. Dobré je mít s sebou i lék Belladona, pokud se objeví náhle vysoká teplota po celodenním pobytu na slunci s bolestí hlavy. Pokud je reakce na kůži spíše puchýřnatá a Apis by nezbral, použijte ék Cantharis CH9 3×2 globule. Užijte si hezkou dovolenou, s pozdravem MUDr Galina Krejčová

  #512 Odpovědět
  Jana M.
  Host

  Dobrý den paní doktorko Krejčová,
  mám od Vás Phosphorus 30 jako konstituční lék, který mi pomáhá v podstatě na všechno. ) Chtěla bych se zeptat, zda je možné jej užívat i v těhotenství a příp. jaká další homeopatika můžu užívat na běžné nachlazení (bolení v krku, rýma…) nebo chřipku.
  Děkuji moc, zdravím
  Jana M

  #513 Odpovědět
  MUDr.Galina Krejčová
  Host

  Hezký den, během těhotenství můžete homeopatický lék používat dle potřeby.Pokud by jste měla příznaky, na které hlavní lék nezabírá, tak mi zavolejte nebo napište. Držím palce a jsem s pozdravem MUDr. Galina Krejčová

  #707 Odpovědět
  Gabi
  Host

  Glad I’ve finally found soitnhmeg I agree with!

  #1622 Odpovědět
  Randalllral
  Host

  whatever

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
Odpověď na téma: homeopatie
Informace o uživateli: