gynekologické cysty

O nás Fóra e-poradna gynekologické cysty

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 10 let, 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #511 Odpovědět
    Iveta
    Host

    Pěkný den,
    Před cca 8 a 10 lety jsem prodělala 2 gynekolog. operace, kdy mi byly odstraněny cysty. Při druhé operaci mi byl odebrán i vaječník, z důvodu poškození cystou. Pak přišlo těhotenství a rok po porodu jsem začala užívat MINISISTON. Nyní mám zhoršené jaterní testy a cholesterol nad 8. Bylo mi doporučeno přestat užívat antikoncepci. Pokud jí přestanu užívat, bylo by vhodné začít užívat homeopat.lék, který by zabránil případnému tvoření cyst.
    Děkuji za odpověď.
    S pozdravem, Iveta

    #514 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den,pokud vám antikoncepce zatěžuje játra, je rozumné ji vysadit. Zatím můžete užívat lék Chelidoniu CH9 2×2 globule do úpravy jaterních testů. Od září jsem v ordinaci, tak zavolejte na aše číslo 973208282 a domluvíme se na setkání k výběru individuálního léku. Klidné éto přeji MUDr. Galina Krejčová

    #515 Odpovědět
    Lucia Horáková
    Host

    Dobrý den.
    Objevil se nepříjemný problém. Byla jsem 12.8.2013 na kyretáži (vzhledem k věku se mi v děloze tvoří cysty …), vše proběhlo v pořádku, cítila jsem se dobře. Neplánovala jsem se koupat, neplánovala jsem plavat. Ale byla jsem s rodinou 18.8.2013 splavovat řeku a proti plánům jsem se ocitla v té řece (byla bohužel i na pohled dost špinavá). Do jednoho dne se mi objevily problémy. Evidentně jde o zánět dělohy, začínám mít teplotu, trochu mě bolí děloha, vytéká ze mě trochu hnisu (před spadnutím do vody nic nevytékalo, po kyretáži jsem nešpinila). Můžete prosím poradit lék – antibiotika na to zatím brát nechci (půjde-li to bez nich)? Předem moc a moc děkuji za odpověď.Nashledanou. Lucia Horáková

    #516 Odpovědět
    Lucia Horáková
    Host

    Už ze mě nevytéká jen trochu hnisu, už krvácím. Asi se to zhoršuje. Ale na druhou stranu ten hnis nezůstává vevnitř (což by mohlo být nebezpečnější).
    Děkuji předem za radu, co si vzít. Jsem si jista, že je to zánět dělohy. Nebolí to moc, ale cítím, že s tou dělohou není něco v pořádku. Horáková

    #517 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, zkusila bych lék Pulsatilla CH9 3×2 globule, když se to nezlepší, tak mi popište podrobněji potíže, barvu, bolesti, lokalitu, jejich šíření…s pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
Odpověď na téma: gynekologické cysty
Informace o uživateli: