detoxikace po chemoterapii

O nás Fóra e-poradna detoxikace po chemoterapii

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 8 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1466 Odpovědět
    Lenka
    Host

    Dobrý den,
    prodělala jsem před 4 měsíci chemoterapii (6 cyklů) z důvodu Hodgkinova lymfomu. Můžete mi doporučit nějaké homeopatikum k očistě těla po chemoterapii?
    Předem děkuji. Lenka

    #1467 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, doporučila bych lék Phytolacca CH9 2×3 globule a současně i hledala individuální lék s cílem harmonizovat organismus a najít příčinu, proč nádor vznikl a co vám “tělo říká” . S pozdravem MUDr Galina Krejčová

    #1481 Odpovědět
    hana matuskova
    Host

    Dobrý den, prosila bych radu, jaké homeo podávat po léčbě ATB u 3letého dítěte. Děkuji Hana

    #1482 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, po ATB dává na 10 dnů lék Sulfur CH5 2×2 globule, s pozdravem MUDr G.Krejčová

    #1575 Odpovědět
    Radka
    Host

    Dobrý den, navazuji na úvodní dotaz. Nyní jsem na chemoterapii a hledám cestu, aby se situace neopakovala. Jaký terapeut mi pomůže najít příčinu, proč nemoc vznikla a jak to napravit. Děkuji za odpověď.

    #1576 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den,
    máme zkušenost, že ideální je během klasické léčby nasadit i léčbu homeopatickou, upravit individuálně výživu a pracovat s psychoterapeutem. Vše můžete absolvovat u nás, kde se tým i radí a pacienta sleduje.Je na vás, koho si z našeho týmu vyberete. Můžete se objednat podle toho , jak to cítíte na našem čísle 973208282. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
Odpověď na téma: detoxikace po chemoterapii
Informace o uživateli: