chronická bolest zad

O nás Fóra e-poradna chronická bolest zad

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1320 Odpovědět
    Alice Drbohlavová
    Host

    Dobrý den , od února 2013 mě trápí bolesti bederní páteře s vystřelováním do levé dolní končetiny a také s brněním,. Prodělala jsem noho léčebných procedur a vyšetření . Na MR v ÚVN mi zjistili meziobratlovou cystu , kterou mi na neurologii letos v listopadu také v ÚVN vypustili.Ale již při vyšetření mi řekli , že to není a nebyla příčina mých potíží. Bolesti stále trvají , brnění také . Během léta mě bolesti budily i v noci, což nyní naštěstí ne. Potíže jsou proměnlivé , někdy větší , někdy menší, ale jsou. Nyní mě ale nenutí užívat léky. Prosím poraďte , děkuji.

    #1353 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hzký večer, při chronické bolesti zad dojde velmi často k oslabení svalového korzetu a následně zacyklení obtíží tím, že pacient hledá úlevovou polohu a tak se poloha obratlů dále zhoršuje. Nevím, jak jste na tom vy, ale pokud máte zájem, můžete se objednat na akupunkturu a domluvíme se i na cíleném cvičení ke zpevnění svalovéh korzetu. Volejte úterý na naše číslo 973208282, s pozdravem MUDr. Galina Krejčová

    #1445 Odpovědět
    Jana V.
    Host

    Dobrý den, paní doktorko, už asi měsíc mě k ránu probouzí bolest v oblasti bederní páteře a hlavně hýždí. Žádná poloha v leže nepřináší úlevu, mám bolesti i při otáčení, musím vstát (někdy třeba ve v půl čtvrté i dříve). V sedě nebo při chůzi je to podstatně lepší. Už jsem tyto potíže měla asi před dvěma lety, ale přešlo to. Současně už 11 let trpím nespavostí (po smrti syna). V září loňského roku jsem prodělala Lymeskou boreliózu, následně aktivní borelie. Je mi 59 let, měřím 168 cm a vážím 57 kg. Prosím poraďte, co mám dělat. Jsem velmi aktivní a toto mě moc omezuje. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Jana.

    #1446 Odpovědět
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den, myslím, že můžeme zkusit sérii akupunktury a uvidíme, jak na ni budete reagovat. Pokud máte zájem o léčbu nás, zavolejte na číslo 973208282 a domluvíme se na termínech. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
Odpověď na téma: chronická bolest zad
Informace o uživateli: