Autismus

O nás Fóra e-poradna Autismus

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  KristiGlite a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1637 odpověď

  Miroslav Řehák

  Vážená paní doktorko,
  našemu synovi Jonáškovi (3 roky a 2 měsíce) byl minulý týden ve FN Motol diagnostikován dětský autismus. Jak ošetřující dětský psychiatr, tak i dětský neurolog doporučili pouze léčbu zklidňujícími prostředky (Risperdal). Jiné léčebné postupy nám nebyly nabídnuty, pouze bylo doporučeno další vzdělávání Jonáška prostřednictvím speciálních výukových metod (strukturované učení, výukové karty apod.) Se vzděláváním Jonáška prostřednictví speciálních výukových metod naprosto souhlasíme a pokusíme se v této oblasti udělat pro Jonáška maximum. S čím však zásadně nesouhlasíme je léčba pomocí zklidňujících léku. Po dlouhém prohledávání různých zdrojů na internetu jsme došli k názoru, že homeopatie by mohla být ta správná cesta jak pomoci Jonáškovi s jeho onemocněním.
  Rád bych se Vás tedy zeptal, zda je možné si s Vám dohodnout konzultaci k Jonáškově onemocnění?
  Děkuji Vám za Váš čas a přeji příjemný den.
  S pozdravem
  Miroslav Řehák
  tel: +420 603 548 510
  email: mira.rehak@email.cz

  #1638 odpověď

  Krejčová Galina

  Hezký den, zavolejte naa linku 973208282 a domluvíme se na setkání. S pozdravem MUDr. Galina krejčová

  #1913 odpověď

  KristiGlite

  Hello #uname!
  I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
  We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
  Send your work topics to our website http://edu-paper.com
  This offer has limited quantities!!!

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)
Odpověď na: Autismus
Osobní informace: