atopický ekzém

Domů Fóra e-poradna atopický ekzém

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla před 5 roky, 5 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1477

  Lucie

  Dobrý den,
  přibližně před 6 lety jsem prošla velice traumatickým obdobím a od té doby trpím na atopický ekzém a bolesti hlavy. Nevím, zda to může mít nějakou souvislost, ale ani po několika lékařských vyšetření se u žádného z těchto problémů nezjistila příčina, nebo to, co by tyto jednotlivé problémy mohlo způsobovat. Před více jak měsícem se mi začalo často hůře dýchat, stejně tak jsem prošla několik vyšetření, alergologie, plicní, přeléčení antibiotiky,… Ale i tento problém se stále, s nepravidelností, vrací.
  Předem děkuji za Vaši odpověď

  #1478

  MUDr.Galina Krejčová

  Hezký den,
  sama asi tušíte, ža situace, ze které “jste se osypala” stále někde v hloubce doutná a možná neřešena, či potlačena nyní přidává příznaky ” nevydýchání” jako signál, že by bylo užitečné něco podniknout. Pokud máte zájem o léčbu u nás, zavolejte na naše číslo 973208282 a můžete si dohodnou termín. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Téma ‚atopický ekzém’ nepřijímá nové odpovědi.