atopický ekzém

O nás Fóra e-poradna atopický ekzém

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel MUDr.Galina Krejčová a poslední změna proběhla 9 let, 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1477
    Lucie
    Host

    Dobrý den,
    přibližně před 6 lety jsem prošla velice traumatickým obdobím a od té doby trpím na atopický ekzém a bolesti hlavy. Nevím, zda to může mít nějakou souvislost, ale ani po několika lékařských vyšetření se u žádného z těchto problémů nezjistila příčina, nebo to, co by tyto jednotlivé problémy mohlo způsobovat. Před více jak měsícem se mi začalo často hůře dýchat, stejně tak jsem prošla několik vyšetření, alergologie, plicní, přeléčení antibiotiky,… Ale i tento problém se stále, s nepravidelností, vrací.
    Předem děkuji za Vaši odpověď

    #1478
    MUDr.Galina Krejčová
    Host

    Hezký den,
    sama asi tušíte, ža situace, ze které “jste se osypala” stále někde v hloubce doutná a možná neřešena, či potlačena nyní přidává příznaky ” nevydýchání” jako signál, že by bylo užitečné něco podniknout. Pokud máte zájem o léčbu u nás, zavolejte na naše číslo 973208282 a můžete si dohodnou termín. S pozdravem MUDr. Galina Krejčová

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Téma ‚atopický ekzém’ nepřijímá nové odpovědi.