Atopický ekzém – opět.

O nás Fóra e-poradna Atopický ekzém – opět.

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Barbi a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #492 Odpovědět
    Lydie Kováčová
    Host

    Dobrý den,
    mám opět problém s atopickým ekzémem. Již tak před deseti lety jsem u Vás prodělala homeopatickou léčbu (MUDr. G. Krejčová). Nyní tak rok a půl opět bojuji s AE skoro po celém těle. Brala jsem Prednison a nyní jsem na Cyklosporinu 200 mg,je jasné že ekzém ustoupil, ale sama cítím, že po vynechání Cyklosporinu opět propukne AE. Trošku si připadám na kožním oddělení jako pokusný králík. Prosím o radu. Zkoušela jsem různé diety a nic. Děkuji za info. Kováčová Lydie

    #493 Odpovědět
    MUdr.Krečová Gaina
    Host

    Hezký den , nejlepší by bylo se zase sejít a celou situaci zhoršení probrat.Pokud se před deseti lety ekzém zlepšil, pak je nejlepší zopakovat poslední lék ve stejné potenci a počkat na reakci.S odstupem času a nyní s radikální terapií bude potřeba pochopit, co se stalo a nejsíš vybrat lék nový. Pokud máte zájem , pak zavolejte na naše číslo 973208282 a domluvte si termín-S pozdravem MUDr. G.Krejčová

    #827 Odpovědět
    Shyanne
    Host

    Dobrfd den pane doktore,velice si ve1žedm Vašich ne1zorů i celsotnedho předstupu k pacientům. Proto si dovoluji obre1tit se na Ve1s s probou o radu.V ředjnu jsem prodělala ošklivou střevned chřipku. Kromě ředdke9 stolice, ktere1 mi přetrve1vala ještě měsedc mě pak postupně tre1pily i různe9 neduhy typu rfdma, pak bolesti v krku, pak zas měsedc kašel atp. V listopadu mě začal pe1lit jazyk a taky jsem měla trable s kandidf3zou. O Ve1nocedch mě zas postihla cystitis. Vybrala jsem Rovatimex a dole9čuji bylinkami. Lehke9 potedže mi ale ste1le přetrve1vajed. Pe1lened jazyka se ste1le zhoršuje.Tušedm, že proble9m bude zřejmě v zažedve1ned. Hodně se mluved o překyselened organismu. Přemfdšledm i tedmto směrem, hlavně v souvislosti s kvasinkami. Užedve1m chlorellu, zelenfd ječmen, piju citronovou tre1vu, vilcacoru. Ale zatedm me1m pocit, že jen kroužedm kolem proble9mu.Velmi Ve1s prosedm o Ve1š ne1zor.Děkuji za odpověď a přeji pěknfd denDana

    #1451 Odpovědět
    Barbi
    Host

    In today’s society, every penny counts when creating and maintaining a monthly budget. For many QuotesChimp, there is little room left for anything extra, and budgeting for the various types of personal insurance necessary to protect your family’s financial well-being can pose a significant challenge. The cost of insurance premiums can take a large bite out of any family’s budget, creating additional strain on already tight finances.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
Odpověď na téma: Atopický ekzém – opět.
Informace o uživateli: